Contributie 2026

26 januari 2026

De contributie inning staat weer voor de deur. De contributiebedragen voor 2026 zijn goedgekeurd door de ALV op 12 november jl. De ALV heeft besloten een kleine verhoging (indexatie) door te voeren van circa 2,5% in verband met toegenomen inkooptarieven en algehele prijsstijgingen in de markt. De nieuwe bedragen staan vermeld op de website. 
 
De automatische incasso verloopt via KNLTB.Club. De contributie en het bargeld wordt in 1 bedrag automatisch afgeschreven. Iedereen ontvangt een factuur in zijn mailbox met een specificatie van het afgeschreven bedrag.
 
Als je de contributie wilt laten afschrijven van een andere bankrekening dan die je eerder aan ons hebt doorgegeven, laat dit dan spoedig weten zodat we de wijziging nog tijdig kunnen doorvoeren. Je kunt dit doorgeven aan [email protected]
 
De contributie en bargeld 2026 zal eind volgende week worden afgeschreven. Zorg dat er voldoende saldo op je rekening staat om storno's te voorkomen. Mocht het zijn dat het geïncasseerde bedrag wordt gestorneerd, dan krijg je vanuit het systeem een email met het verzoek om het bedrag via Ideal over te maken. 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 33 461 9306

LTV Flehite

Zandbergenlaan 42A
3817 GN Amersfoort