Bestuur en Commissies

Heb je een vraag op opmerking voor het bestuur of een commissie? Neem dan contact op door de link bij de betreffende persoon of commissie aan te klikken.

Bestuur

Voorzitter: Stephan Obdeijn
Secretaris: Ina Kurvers
Penningmeester: Arend Pasma 
Barcommissie: Richard Verkleij
Jeugdcommissie: Florentien Segaar
Parkcommissie: Martin Wolber
Technische commissie: Tamara de Koning

Commissies

Barcommissie : Richard verkleij (voorzitter), Anneke ter Haar, Paul Spoorenberg, Cees Moejes, Eric Keuben, Philip Petit, Bert Mulder, Gijs Gitmans
Communicatie commissie : Francien Post, Karin Volkers, Erik van Goor, Harald Pol, Menno Nieuwenhuyse
Damesdag: Gertruud Ossendrijver, Diana Vreekamp, Sabrine van den Bor, Marieke Geurtsen, Maaike Steunenbrink, Bonnie Riechers en Marit Koch.
Duurzaamheidcommissie :Hélène Oudshoorn, Irene Dijsselbloem en Marlies Hesselink
IT-commissie : Roeland Kurvers, Erik de Boevere
Herendag : Haik Hanemaaijer, Patrick van Laar, Dave Snijders, Jorg Koch, Johan Kraanen, Brent van Dorssen
Kascommissie : Brent van Dorssen, Ruud Lantinga, Johan Kraane
Jeugdcommissie : Florentien Segaar (voorzitter), Dianne van der Ploeg, Ilse Wiegman, Lisette Hetzler, Majola Gitmans, Saskia Boot, Freek van der Bijl
Jubileum 70 jaar Flehite: Marieke Geurtsen (voorzitter). Tamara de Koning, Susan Marcus, Florentien Segaar, Erik van Goor, Andrea Splinter, Stephan Obdeijn, Marije Eillebrecht
Parkcommissie : Martin Wolber (voorzitter), John van de Blankevoort,  Timo Kok, Maarten Nijdam, Mark van der Plas, Paul Tolsma, Bart de Wilde, Johan Kraanen, Geert Jan Rond
Sponsorcommissie : Anita Atema
Technische Commissie : Tamara de Koning (voorzitter), Roy van de Ven, Ariane Hoksbergen, Susan Marcus, Melanie Pasma, Koen Zwets, Dorien Schaap, Brent van Dorssen

Klaverjas commissie: Marieke Geurtsen, Susan Marcus, Karin Marcus
TOSS-commissie : Ina Kurvers, Claudia Hanemaaijer
Vertrouwenscontactpersonen : Marti Hazelhoff,  Henriët Bolt. Lees hier meer over.
Vrijwilligerscoördinator : Marieke Geurtsen.

Sponsor- en Communicatiecommissie

Voor stukjes in de Flash of aanpassingen/berichten/tips voor de website neem je contact op met de afdeling communicatie. Voor sponsoring, ideeën voor fondsenwerving of andere plannen met sponsors neem je contact op met de afdeling sponsoring.

Aanleveren kopij : Lees hier hoe en wanneer je (nieuws)berichten kan laten vermelden op de website en/of nieuwsbrief Flash en Jeugdflash. 

Toernooicommissies

Clubkampioenschappen : Susan Marcus (voorzitter), Babette de Koning, Erik van Goor, Arjen Dijkstra, Gertruud Ossendrijver, Diane Vreekamp en Sabrine van de Bor
Jeugdclubkampioenschappen : Florentien Segaar en  Dianne van de Ploeg
Jeugdtoernooi : Florentien Segaar, Carlijn Kieft, Brenda van de Blankenvoort, Dianne van der Ploeg, Marije Eilebrecht en Monique Teske
Smashing Dubbel : Roy van de Ven (voorzitter), Jolanda Wagenaar, Jaap Wisse, Ati Kimmel, Edwin Andriol, Axel Krosschell, Danielle Hafkamp, Martijn Tabbernee, Hans Visscher, Paul Spoorenberg
033-ITA-Veteranenkampioenschappen : Melanie Pasma, Robert van de Berg, Pieter van de Gender, Dianne van der Ploeg, Michiel van der Ploeg, Irene van Kalleveen, André van der Bogaert en Lisette Hetzler.

Overig

Beheerder digitale afhangbord: Roeland Kurvers
Ledenadministratie: Margot Wijnen
Trainer/Tennislessen: Rob van Bunderen Sportservice: Rob van Bunderen (Whatsapp 06 21673441), Raymon Birza en Henrik Kroon

Groundsman: Sas Bouman 
Coronatoezicht: Stephan Obdeijn
Werkgroep verbouwing Amerhorst: Richard Splinter, Hans Lubbers

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 33 461 9306

LTV Flehite

Zandbergenlaan 42A
3817 GN Amersfoort