Bestuur en Commissies

Heb je een vraag op opmerking voor het bestuur of een commissie? Neem dan contact op door de link bij de betreffende persoon of commissie aan te klikken.

Bestuur

Voorzitter: Stephan Obdeijn
Secretaris: Ina Kurvers
Penningmeester: Arend Pasma 
Barcommissie: Martijn Tabbernee
Jeugdcommissie: Florentien Segaar
Parkcommissie: Martin Wolber
Technische commissie: Tamara de Koning

Commissies

Barcommissie (Martijn Tabbernee, Anneke Ter Haar, André van den Bogaert, Paul Sporenberg, Cees Moejes, Philip Petit, Dave Snijders, Richard Verkleij en Esther Slijpen)
CVNCS-commissie (Erik de Boevere, Jeroen Fiselier)
Duurzaamheidcommissie (Hélène Oudshoorn, Irene Dijsselbloem en Marlies Hesselink)
IT-commissie (Roeland Kurvers, Erik de Boevere)
Herendag (Haik Hanemaaijer, Patrick van Laar, Dave Snijders, Jorg Koch, Johan Kraanen, Brent van Dorssen)
Herfstcompetitiecommissie (John Post, Ilse Hento en Ineke Janse)
Kascommissie (Brent van Dorssen, Mark Lijffijt, Johan Kraane)
Jeugdcommissie (Dianne van der Ploeg, Florentien Segaar, Monique Teske, Lisette Hetzler, Saskia Boot, Ilse Wiegman en Marije Eilebrecht)
Parkcommissie (John van de Blankevoort, Peter Buitenkamp, Timo Kok, Maarten Nijdam, Mark van der Plas, Paul Tolsma, Bart de Wilde, Jaap Wisse, Martin Wolber, Sander Tolsma en Geert Jan Rond)
Technische Commissie (Roy van de Ven, Stefan Morren, Tamara de Koning, Susan Marcus, Melanie Pasma, Koen Zwets, Ariane Hoksbergen en Ivo Hoogenboom)
TOSS-commissie (Ina Kurvers, Claudia Hanemaaijer)
Vertrouwenspersonen (Marti Hazelhoff,  Henriët Bolt).
Vrijwilligerscoördinator (Marieke Geurtsen)

Sponsor- en Communicatiecommissie

Voor stukjes in de Flash of aanpassingen/berichten/tips voor de website neem je contact op met de afdeling communicatie. Voor sponsoring, ideeën voor fondsenwerving of andere plannen met sponsors neem je contact op met de afdeling sponsoring.
(Alwin Rombout, Francien Post, Celine Morelisse, Nienke Binkhorst, Anita Atema).

Aanleveren kopij

Lees hier hoe en wanneer je (nieuws)berichten kan laten vermelden op de website en/of nieuwsbrief Flash en Jeugdflash. 

Toernooicommissies

Clubkampioenschappen (Babette de Koning, Erik van Goor, Arjen Dijkstra, Gertruud Ossendrijver,Diane Vreekamp, Nieke Kobussen, Susan Marcus en Sabrine van de Bor)
Jeugdclubkampioenschappen (Florentien Segaar en  Dianne van de Ploeg)
Jeugdtoernooi (Florentien Segaar, Carlijn Kieft, Brenda van de Blankenvoort, Dianne van de Ploeg, Marije Eilebrecht, Marion Vrijburg en Monique Teske)
Smashing Dubbel (Roy van de Ven, Marit Koch, Edwin Andriol, Jolanda Wagenaar,  Jaap Wisse, Ivo Hoogenboom en Michelle Overmars)
033-ITA-Veteranenkampioenschappen (Marchiene Buiter, Melanie Pasma, Pieter van de Gender, Rutger Veldhuijsen en Robert van de Berg, Dianne van der Ploeg en Michiel van der Ploeg)

Overig

Beheerder digitale afhangbord: Roeland Kurvers
Ledenadministratie: Margot Wijnen
Trainer/Tennislessen:
Daan Pruijs (0613670488), Bojan Hinke (0683257724), Dick Pruijs, Stefan van de Stroet en Dorien Schaap
Groundsman: Sas Bouman 
Coronatoezicht: Florentien Segaar
Werkgroep verbouwing Amerhorst: Richard Splinter, Hans Lubbers