Bestuur en Commissies

Heb je een vraag op opmerking voor het bestuur of een commissie? Neem dan contact op door de link bij de betreffende persoon of commissie aan te klikken.

Bestuur

Voorzitter: Stephan Obdeijn
Secretaris: Marieke Geurtsen
Penningmeester: Arend Pasma 
Barcommissie: Martijn Tabbernee
Jeugdcommissie: Florentien Segaar
Parkcommissie: Martin Wolber
Technische commissie: Annet Sevink

Commissies

Barcommissie (Martijn Tabbernee, Anneke Ter Haar, André van den Bogaert, Paul Sporenberg en Cees Moejes)
CVNCS-commissie (Erik de Boevere, Jeroen Fiselier)
Duurzaamheidcommissie (Hélène Oudshoorn, Irene Dijsselbloem en Marlies Hesselink)
IT-commissie (Roeland Kurvers, Erik de Boevere)
Herendag (Haik Hanemaaijer, Patrick van Laar, Dave Snijders, Jorg Koch, Johan Kraanen, Brent van Dorssen)
Herfstcompetitiecommissie (John Post, Ilse Hento en Ineke Janse)
Kascommissie (Brent van Dorssen, Mark Lijffijt, Johan Kraane)
Jeugdcommissie (Dianne van der Ploeg, Florentien Segaar (voorzitter), Frenk Eillebrecht, Monique Teske, Saskia Boot, Ilse Wiegman)
Parkcommissie (John van de Blankevoort, Peter Buitenkamp, Timo Kok, Maarten Nijdam, Mark van der Plas, Paul Tolsma, Bart de Wilde, Jaap Wisse, Martin Wolber, Sander Tolsma)
Seizoensverlengend tennis: (Ingrid Verhey, Arno Rol, Floris Oosterhof, Saskia Krens, Marije Schotpoort, Ron de Wilde)
Technische Commissie (Roy van de Ven, Saskia Riechers, Sabrine van den Bor, Stefan Morren, Annet Sevink, Susan Marcus)
TOSS-commissie (Ina Kurvers, Claudia Hanemaaijer)
Vertrouwenspersonen (Marti Hazelhoff,  Henriët Bolt).

Sponsor- en Communicatiecommissie
Voor stukjes in de Flash of aanpassingen/berichten/tips voor de website neem je contact op met de afdeling communicatie. Voor sponsoring, ideeën voor fondsenwerving of andere plannen met sponsors neem je contact op met de afdeling sponsoring.
(Alwin Rombout, Axel van Venrooij, Francien Post, Celine Morelisse, Nienke Binkhorst, Anita Atema)

Toernooicommissies

Clubkampioenschappen (Babette de Koning, Erik van Goor, Arjen Dijkstra, Gertruud Ossendrijver,Diane Vreekamp, Nieke Kobussen, Susan Marcus, Sabrine van de Bor)
Jeugdclubkampioenschappen (Florentien Segaar, Robert van den Berg, Dianne van de Ploeg)
Jeugdtoernooi (Florentien Segaar, Carlijn Kieft, Brenda van de Blankenvoort, Dianne van de Ploeg, Marije Eilebrecht, Marion Vrijburg)
Smashing Dubbel (Roy van de Ven, Marit Koch, Edwin Andriol, Jolanda Wagenaar,  Jaap Wisse, Ivo Hoogenboom, Michelle Overmars)
033-ITA-Veteranenkampioenschappen (Saskia Maessen, Marchiene Buiter, Melanie Pasma, Pieter van de Gender, Rutger Veldhuijsen)

Overig

Beheerder digitale afhangbord: Roeland Kurvers
Ledenadministratie: Margot Wijnen
Trainer/Tennislessen:
Daan Pruijs (0613670488), Bojan Hinke (0683257724), Dick Pruijs en Nicky Reinders
Groundsman: Sas Bouman