Bestuur en Commissies

Heb je een vraag op opmerking voor het bestuur of een commissie? Neem dan contact op door de link bij de betreffende persoon of commissie aan te klikken.

Bestuur

Voorzitter: Stephan Obdeijn
Secretaris: Ina Kurvers
Penningmeester: Arend Pasma 
Barcommissie: Richard Verkleij
Jeugdcommissie: Florentien Segaar
Parkcommissie: Martin Wolber
Technische commissie: Tamara de Koning

Commissies

Barcommissie : Richard Verkleij (voorzitter), Philippe Petit, Paul Spoorenberg, Martijn Tabbernee, Eric Keuben, Anneke ter Haar, Cees Moejes
Communicatie commissie : Celine Morelisse, Francien Post, Alwin Rombout, Karin Volkers, Margot Stuart, Erik van Goor, Harald Pol
Damesdag: Gertruud Ossendrijver, Diana Vreekamp, Sabrine van den Bor, Marieke Geurtsen, Maaike Steunenbrink, Bonnie Riechers en Marit Koch.
Duurzaamheidcommissie :Hélène Oudshoorn, Irene Dijsselbloem en Marlies Hesselink
IT-commissie : Roeland Kurvers, Erik de Boevere
Herendag : Haik Hanemaaijer, Patrick van Laar, Dave Snijders, Jorg Koch, Johan Kraanen, Brent van Dorssen
Kascommissie : Brent van Dorssen, Ruud Lantinga, Johan Kraane
Jeugdcommissie : Florentien Segaar (voorzitter), Dianne van der Ploeg,  Monique Teske, Lisette Hetzler, Saskia Boot, Ilse Wiegman en Marije Eilebrecht, Majola
Parkcommissie : Martin Wolber (voorziter), John van de Blankevoort,  Timo Kok, Maarten Nijdam, Mark van der Plas, Paul Tolsma, Bart de Wilde en Geert Jan Rond
Sponsorcommissie : Alwin Rombout, Anita Atema
Technische Commissie : Tamara de Koning (voorzitter), Roy van de Ven, Stefan Morren,  Susan Marcus, Melanie Pasma, Koen Zwets, Ariane Hoksbergen en Ivo Hoogenboom
TOSS-commissie : Ina Kurvers, Claudia Hanemaaijer
Vertrouwenspersonen : Marti Hazelhoff,  Henriët Bolt.
Vrijwilligerscoördinator : Marieke Geurtsen.

Sponsor- en Communicatiecommissie

Voor stukjes in de Flash of aanpassingen/berichten/tips voor de website neem je contact op met de afdeling communicatie. Voor sponsoring, ideeën voor fondsenwerving of andere plannen met sponsors neem je contact op met de afdeling sponsoring.


Aanleveren kopij

Lees hier hoe en wanneer je (nieuws)berichten kan laten vermelden op de website en/of nieuwsbrief Flash en Jeugdflash. 

Toernooicommissies

Clubkampioenschappen : Susan Marcus(voorzitter), Babette de Koning, Erik van Goor, Arjen Dijkstra, Gertruud Ossendrijver, Diane Vreekamp, Nieke Kobussen  en Sabrine van de Bor
Jeugdclubkampioenschappen : Florentien Segaar en  Dianne van de Ploeg
Jeugdtoernooi : Florentien Segaar, Carlijn Kieft, Brenda van de Blankenvoort, Dianne van der Ploeg, Marije Eilebrecht, Marion Vrijburg en Monique Teske
Smashing Dubbel : Roy van de Ven (voorzitter), Marit Koch, Edwin Andriol, Jolanda Wagenaar,  Ati Kimmel, Jaap Wisse, Ivo Hoogenboom, Axel Krosschell, Danielle Hafkamp en Michelle Overmars
033-ITA-Veteranenkampioenschappen : Marchiene Buiter, Melanie Pasma, Pieter van de Gender, Rutger Veldhuijsen en Robert van de Berg, Dianne van der Ploeg en Michiel van der Ploeg)

Midsummer night feest: Babette de Koning, Anneke ter Haar

Overig

Beheerder digitale afhangbord: Roeland Kurvers
Ledenadministratie: Margot Wijnen
Trainer/Tennislessen: Rob van Bunderen Sportservice, Rob van Bunderen (WhatsApp 06 216 734 41), Raymon Birza en Dorien Schaap
Groundsman: Sas Bouman 
Coronatoezicht: Florentien Segaar
Werkgroep verbouwing Amerhorst: Richard Splinter, Hans Lubbers

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 33 461 9306

LTV Flehite

Zandbergenlaan 42A
3817 GN Amersfoort