Gisteren - 20:10
Sinds het aantreden van de nieuwe Sponsorcommissie in april is er flink beweging gekomen in het sponsorbeleid van LTV Flehite. Met veel energie en charme hebben Stephan Obdeijn, Marco Wijnbergen en Marco Slijpen inmiddels meerdere nieuwe sponsoren aan onze club weten te binden, een mooie stap richting een toekomstbestendig Flehite.
Op vrijdag 21 november werden de sponsoren, mét partner of introducee, ontvangen in het clubhuis. Onder het genot van een drankje en lekkere hapjes (mogelijk gemaakt door Renkema Kaas en Slagerij Paauwe) was het de ideale gelegenheid om kennis te maken met elkaar en met de plannen van de sponsorcommissie.
Stephan trapte de avond af met een korte toelichting op de recente aanwinsten in het sponsorbestand. Daarna nam voorzitter Erik het woord en benadrukte hij het belang van trouwe en betrokken sponsoren voor een club als Flehite: “Samen bouwen we aan een plek waar sport en ontmoeting hand in hand gaan.”
Ook gaf Francien Post van sponsor Mindful Life een korte introductie in mindfulness. Ze liet de aanwezigen zelfs ervaren hoe het is om even stil te staan en bewust af te stemmen met jezelf. Een verrassend rustmoment midden in een energieke avond.
De sfeer was uitstekend: nieuwe én bestaande sponsors, grote én kleinere, deelden ervaringen, ideeën en plannen en er werd tot laat gezellig bijgepraat met een drankje.
Kortom: een zeer geslaagde avond die smaakt naar meer, en die vooral laat zien hoe waardevol betrokken sponsoren zijn voor onze club.

Nieuwscategorieën