Home
Vereniging
Bestuur en Commissies
Vrijwilligersbeleid
Vrijwilligers gezocht!
Vrijwilliger aan het woord...
Een kijkje achter de schermen
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Clubhuis en bar
Inschrijven bardienst
Toegang tot het clubhuis
Reglement alcohol sportkantine
Communicatie (met leden)
Publicatiedata Flash en Jeugdflash
Ledenlijst in KNLTB Clubapp
Park en onderhoud
Park en onderhoud
Toegang tot het park
Duurzaamheid
Het sproeien van de banen
Vuistregels bespeelbaarheid banen in de winter
Lustrum Flehite 70 jaar
Historie van Flehite
Het mooiste verjaardagscadeau voor Flehite
Lustrumbier 70 jaar Flehite
Lustrumfeest Friends 4 Life
Sponsoring
Sponsorpakketten
Sponsor spotlight
TennisDirect
Vertrouwenspersonen binnen Flehite
AED, locatie en gebruik
Privacyverklaring
Lidmaatschap
Informatie over lidmaatschap
Blessure en Zwangerschapregeling
Informatie over lid worden
Introducee regels
Senioren
Clubkleding seniorleden
Tennislessen
Senioren competities
Beleidsregels KNLTB competitie
Plaatsingsbeleid Competitie
Extra info CVNCS
Wedstrijden & toernooien
Clubkampioenschappen senioren
Amex Smashing Dubbel Toernooi
033 ITA Veteranenkampioenschappen
Overige activiteiten senioren
Familiedag
Woensdagavond TOSS
Jeugd
Clubkleding jeugdleden
Tennislessen
Wie doet wat voor de jeugd?
Leeftijdsindeling
Alles over competitie spelen
Jeugdwedstrijden & toernooien
Jeugdclubkampioenschappen
Flehite Open Jeugdtoernooi
Overige activiteiten jeugd
Familiedag
Agenda
Contact
Meer
Sign up?
My Club
Clubagenda
Mei 2024
Inhaaldag senioren competitie
Zaterdag 4 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 5 09:00 - 18:00
Inhaaldag senioren competitie
Zondag 5 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 8 19:00 - 23:00
Inhaaldag Vrijdagavond Senioren, Jeugd, en Senioren Competitie
Donderdag 9 09:00 - 18:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 10 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 11 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 12 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 15 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 17 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 18 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Maandag 20 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 22 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 24 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 25 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 26 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 26 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 29 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 31 18:00 - 23:00
Juni 2024
Senioren Competitie
Zaterdag 1 09:00 - 18:00
Afsluitende BBQ competitie
Zaterdag 1 17:00 - 23:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 2 09:00 - 18:00
Afsluiting Competitie Jeugd (0)
Zondag 2 16:00 - 19:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 5 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 7 18:00 - 23:00
Inhaaldag senioren competitie
Zaterdag 8 09:00 - 18:00
Inhaaldag Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 9 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 12 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 14 18:00 - 23:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 19 19:00 - 23:00
Inhaaldag Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 21 18:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zaterdag 22 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zondag 23 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Maandag 24 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Dinsdag 25 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Woensdag 26 10:00 - 23:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 26 19:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Donderdag 27 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Vrijdag 28 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zaterdag 29 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zondag 30 10:00 - 23:00
Juli 2024
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Maandag 1 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Dinsdag 2 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Woensdag 3 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Donderdag 4 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Vrijdag 5 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zaterdag 6 10:00 - 23:00
Clubkampioenschappen Jeugd en Senioren
Zondag 7 10:00 - 23:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 10 19:00 - 23:00
Tenniskamp Jeugd
Maandag 15 09:00 - 22:00
Tenniskamp Jeugd
Dinsdag 16 09:00 - 22:00
Tenniskamp Jeugd
Woensdag 17 09:00 - 22:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 17 19:00 - 23:00
Tenniskamp Jeugd
Donderdag 18 09:00 - 22:00
Tenniskamp Jeugd
Vrijdag 19 09:00 - 22:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 24 19:00 - 23:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 31 19:00 - 23:00
Augustus 2024
Woensdagavond TOSS
Woensdag 7 19:00 - 23:00
Woensdagavondtoss
Woensdag 14 20:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Zaterdag 17 09:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Zondag 18 09:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Maandag 19 16:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Dinsdag 20 16:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Woensdag 21 16:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Donderdag 22 16:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Vrijdag 23 16:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Zaterdag 24 09:00 - 23:00
ITA Veteranentoernooi
Zondag 25 09:00 - 23:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 28 19:00 - 23:00
Damesdag
Vrijdag 30 18:00 - 23:00
September 2024
Familiedag
Zondag 1 10:00 - 15:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 4 19:00 - 23:00
Tiebreak Toernooi
Zaterdag 7 09:00 - 21:00
Rode en orjanje, groene, juniorenkompetitie
Zondag 8 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 11 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 13 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 14 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 15 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 18 19:00 - 23:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 20 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 21 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 22 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 25 19:00 - 23:00
Jeugd Toernooi
Donderdag 26 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Vrijdag 27 09:00 - 18:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 27 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 28 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Zaterdag 28 09:00 - 18:00
Jeugd en Senioren Competitie
Zondag 29 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Zondag 29 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Maandag 30 09:00 - 18:00
Oktober 2024
Jeugd Toernooi
Dinsdag 1 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Woensdag 2 09:00 - 18:00
Woensdagavond TOSS
Woensdag 2 19:00 - 23:00
Jeugd Toernooi
Donderdag 3 09:00 - 18:00
Klaverjassen
Donderdag 3 20:00 - 22:30
Jeugd Toernooi
Vrijdag 4 09:00 - 18:00
Vrijdagavond Senioren Competitie
Vrijdag 4 18:00 - 23:00
Senioren Competitie
Zaterdag 5 09:00 - 18:00
Jeugd Toernooi
Zaterdag 5 09:00 - 18:00
Meer evenementen laden
Vragen?
E-mail
[email protected]
Telefoon
+31 33 461 9306
LTV Flehite
Zandbergenlaan 42A
3817 GN Amersfoort
Deze site maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie lees ons
Privacybeleid
.
Accepteer
Weiger